Plecak ściągany sznurkiem Orissa z bawełny organicznej o gramaturze 140 g/m²
(
12061290 )
Plecak ściągany sznurkiem Orissa to dobry wybór zarówno jako upominek na imprezę czy konferencję, jak i torba na siłownię. Wykonany z mocnej i wytrzymałej bawełny organicznej o gramaturze 140 g/m². Wytrzymuje obciążenie do 5 kg.
Powrót



| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 120612 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Plecak ściągany sznurkiem Orissa to dobry wybór zarówno jako upominek na imprezę czy konferencję, jak i torba na siłownię. Wykonany z mocnej i wytrzymałej bawełny organicznej o gramaturze 140 g/m². Wytrzymuje obciążenie do 5 kg. |
| Materiał | Bawełna organiczna, 140 g/m2 |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 83 g |
| Długość | 33 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 100 |
| Waga brutto | 10 |
| Masa netto | 9,5 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Sitodruk, Transfer, Embroidery fixed, DTF Transfer |
| Opis metody druku | Sitodruk |
| Kategoria kod grupy | mc3 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 4202929190000000000000 |
