Rise hub USB 2.0 z aluminium pochodzącego z recyklingu z certyfikatem RCS
Koncentrator USB 2.0 wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu z certyfikatem RCS z elegancką prostokątną obudową z aluminium pochodzącego z recyklingu. Posiada 3 porty USB 2.0 i 1 port PD typu C (Power Delivery), który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s. Dołączony adapter wejściowy typu C umożliwia korzystanie z tego urządzenia zarówno z notebookami, jak i komputerami wyposażonymi zarówno w złącza USB-A, jak i typu C. Dostarczany w pudełku wykonanym w 100% z papieru Kraft z recyklingu z kolorową naklejką.





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124344 |
| Marki | Tekiō® |
| Opis produktu (długi) |
Koncentrator USB 2.0 wykonany z aluminium pochodzącego z recyklingu z certyfikatem RCS z elegancką prostokątną obudową z aluminium pochodzącego z recyklingu. Posiada 3 porty USB 2.0 i 1 port PD typu C (Power Delivery), który umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s. Dołączony adapter wejściowy typu C umożliwia korzystanie z tego urządzenia zarówno z notebookami, jak i komputerami wyposażonymi zarówno w złącza USB-A, jak i typu C. Dostarczany w pudełku wykonanym w 100% z papieru Kraft z recyklingu z kolorową naklejką. |
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 45 g |
| Długość | 10 cm |
| Wysokość | 1,2 cm |
| Szerokość | 3 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 200 |
| Waga brutto | 15 |
| Masa netto | 14,25 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy, Nadruk cyfrowy |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 8471800000000000000000 |
