Sportowa inteligentna opaska z GPS Prixton AT806
Inteligentna opaska AT806 ma 37 różnych trybów sportowych i funkcję GPS. Zgodność z systemami iOS i Android, odbiera i wyświetla powiadomienia z podłączonego smartfona. Wyposażona jest w dużą baterię, która może zapewnić do 7 dni działania. Ekran dotykowy o przekątnej 1,45 cala i rozdzielczości 172 x 320 pikseli. Poziom wodoodporności: IP68.
Tagi : prixton, inteligentna opaska, smartwatch, sport, siłownia, ćwiczenia, akcesoria




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 2PA150 |
| Marki | Prixton |
| Opis produktu (długi) |
Inteligentna opaska AT806 ma 37 różnych trybów sportowych i funkcję GPS. Zgodność z systemami iOS i Android, odbiera i wyświetla powiadomienia z podłączonego smartfona. Wyposażona jest w dużą baterię, która może zapewnić do 7 dni działania. Ekran dotykowy o przekątnej 1,45 cala i rozdzielczości 172 x 320 pikseli. Poziom wodoodporności: IP68. |
| Materiał | Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 26,85 g |
| Długość | 42,8 cm |
| Wysokość | 1,23 cm |
| Szerokość | 2,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 100 |
| Waga brutto | 12 |
| Masa netto | 11,4 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Grawer laserowy, Digital paper sleeve |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 8517620000000000000000 |
| Typ baterii | Rechargable |
