Connect powerbank o pojemności 5000 mAh z aluminium pochodzącego z recyklingu
Connect elegancki powerbank z aluminium pochodzącego z recyklingu o pojemności 5000 mAh zapobiega utracie energii, gdziekolwiek jesteś! Ten wysokiej jakości, smukły powerbank z baterią litowo-polimerową jest wyposażony w port wejściowy typu C o napięciu maks. 5 V / 2,1 A, port wyjściowy typu C o napięciu maks. 5 V / 2,4 A i 2 wyjścia USB-A o napięciu 2,4 A / 5 V. Dostarczany z instrukcją obsługi, 30-centymetrowym kablem ładującym USB-A do USB typu C o maks. napięciu 2 A i zapakowany w pudełko z papieru Kraft pochodzącego w 100% z recyklingu z kolorową naklejką.
Tagi : power bank, powerbank, ładowanie, ładować, z recyklingu, przyjazny dla środowiska, rcs





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124349 |
| Marki | Tekiō® |
| Opis produktu (długi) |
Connect elegancki powerbank z aluminium pochodzącego z recyklingu o pojemności 5000 mAh zapobiega utracie energii, gdziekolwiek jesteś! Ten wysokiej jakości, smukły powerbank z baterią litowo-polimerową jest wyposażony w port wejściowy typu C o napięciu maks. 5 V / 2,1 A, port wyjściowy typu C o napięciu maks. 5 V / 2,4 A i 2 wyjścia USB-A o napięciu 2,4 A / 5 V. Dostarczany z instrukcją obsługi, 30-centymetrowym kablem ładującym USB-A do USB typu C o maks. napięciu 2 A i zapakowany w pudełko z papieru Kraft pochodzącego w 100% z recyklingu z kolorową naklejką. |
| Materiał | Aluminium z recyklingu |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 138 g |
| Długość | 6,5 cm |
| Wysokość | 1,1 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 40 |
| Waga brutto | 8 |
| Masa netto | 7,6 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy, Nadruk cyfrowy |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 8507600090000000000000 |
| Typ baterii | Lithium |
