Action Camera DV609
Kamera DV609 Wi-Fi została zaprojektowana do użytku w szerokiej gamie środowisk i aktywności. Nagrywa wideo w wysokiej rozdzielczości i oferuje stabilizację obrazu, zapewniając płynniejsze i wyraźniejsze ujęcia. Przy użyciu wodoodpornej obudowy (do 30 metrów) urządzenie jest odporne na wodę, kurz i wstrząsy, dzięki czemu idealnie sprawdza się w plenerze i sportach akcji, takich jak sporty wodne, piesze wędrówki czy ujęcia z powietrza. W zestawie znajduje się 12 akcesoriów: wodoodporna obudowa, uchwyt na rower, klips, trzy uchwyty–adaptery, uchwyt na kask, paski, podkładki samoprzylepne, kabel USB, bateria oraz instrukcja obsługi. Łączność Wi-Fi i kompatybilność z aplikacją umożliwiają szybkie przesyłanie plików na urządzenia mobilne.
Tagi : kamera, gopro, kamkorder, kamera wideo, rower


| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 2PA201 |
| Marki | Prixton |
| Opis produktu (długi) |
Kamera DV609 Wi-Fi została zaprojektowana do użytku w szerokiej gamie środowisk i aktywności. Nagrywa wideo w wysokiej rozdzielczości i oferuje stabilizację obrazu, zapewniając płynniejsze i wyraźniejsze ujęcia. Przy użyciu wodoodpornej obudowy (do 30 metrów) urządzenie jest odporne na wodę, kurz i wstrząsy, dzięki czemu idealnie sprawdza się w plenerze i sportach akcji, takich jak sporty wodne, piesze wędrówki czy ujęcia z powietrza. W zestawie znajduje się 12 akcesoriów: wodoodporna obudowa, uchwyt na rower, klips, trzy uchwyty–adaptery, uchwyt na kask, paski, podkładki samoprzylepne, kabel USB, bateria oraz instrukcja obsługi. Łączność Wi-Fi i kompatybilność z aplikacją umożliwiają szybkie przesyłanie plików na urządzenia mobilne. |
| Materiał | Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 127 g |
| Długość | 7,1 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Szerokość | 6 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 20 |
| Waga brutto | 7 |
| Masa netto | 7 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Digital paper sleeve |
| Opis metody druku | Digital paper sleeve |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Szary |
| Kod HS | 8525890000000000000000 |
| Typ baterii | Rechargable |