Bambusowy organizer na kable Edulis
(
12423302 )
Bambusowy organizer na kable do utrzymania porządku wśród kabli. Działa również jako podstawka pod telefon, dzięki czemu jest idealnym akcesorium na biurko. Wymiary: 90 x 24 x 18 mm. Dostarczany w pudełku upominkowym wykonanym z ekologicznego materiału.
Tagi : kabel, organizer, organizator, biurko, komputer, akcesoria, green concept
Powrót





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124233 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Bambusowy organizer na kable do utrzymania porządku wśród kabli. Działa również jako podstawka pod telefon, dzięki czemu jest idealnym akcesorium na biurko. Wymiary: 90 x 24 x 18 mm. Dostarczany w pudełku upominkowym wykonanym z ekologicznego materiału. |
| Materiał | Drewno bambusowe |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 20 g |
| Długość | 9 cm |
| Wysokość | 1,8 cm |
| Szerokość | 2,4 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 500 |
| Waga brutto | 14 |
| Masa netto | 13,3 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Sitodruk, Grawer laserowy |
| Opis metody druku | Tampodruk |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Beżowy |
| Kod HS | 4421910000000000000000 |
