Boley szklany pojemnik na żywność o pojemności 550 ml
Średniej wielkości pojemnik na żywność wykonany ze szkła z bambusową pokrywką. Łączy w sobie zalety szkła, które jest bezpiecznym i trwałym materiałem, z odnawialnymi właściwościami bambusa. Szklany pojemnik (bez pokrywki) można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Zapakowany w pudełko z papieru Kraft z recyklingu. Pojemność: 550 ml.
Tagi : żywność, pojemnik, przechowywanie, kuchnia, szkło, bambus, przyjazny dla środowiska





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 113342 |
| Marki | Seasons |
| Opis produktu (długi) |
Średniej wielkości pojemnik na żywność wykonany ze szkła z bambusową pokrywką. Łączy w sobie zalety szkła, które jest bezpiecznym i trwałym materiałem, z odnawialnymi właściwościami bambusa. Szklany pojemnik (bez pokrywki) można podgrzewać w kuchence mikrofalowej i myć w zmywarce. Zapakowany w pudełko z papieru Kraft z recyklingu. Pojemność: 550 ml. |
| Materiał | Szkło, Drewno bambusowe |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 210 g |
| Długość | 12,5 cm |
| Wysokość | 8,5 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 24 |
| Waga brutto | 8 |
| Masa netto | 7,6 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy, Nadruk cyfrowy, Sitodruk na okrągło |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Naturalny, Przezroczysty |
| Kod HS | 7013420000000000000000 |
