Hedon 3-częściowy bambusowy zestaw do łazienki
(
12619506 )
3-częściowy bambusowy zestaw akcesoriów do łazienki o nowoczesnym wzornictwie z mydelniczką z sitkiem (11 x 8,2 x 2,4 cm), dozownikiem mydła lub balsamu (7,1 x 7,2 x 16,8 cm) i uchwytem na szczoteczkę do zębów (8 x 8 x 11,5 cm). Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju.
Powrót




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 126195 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
3-częściowy bambusowy zestaw akcesoriów do łazienki o nowoczesnym wzornictwie z mydelniczką z sitkiem (11 x 8,2 x 2,4 cm), dozownikiem mydła lub balsamu (7,1 x 7,2 x 16,8 cm) i uchwytem na szczoteczkę do zębów (8 x 8 x 11,5 cm). Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju. |
| Materiał | Drewno bambusowe, Polipropylen, Stop cynku |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 499 g |
| Długość | 8 cm |
| Wysokość | 10 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 18 |
| Waga brutto | 12 |
| Masa netto | 11,4 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy |
| Opis metody druku | Tampodruk |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Naturalny |
| Kod HS | 8479899790000000000000 |
