Gaudie shaker do koktajli ze stali nierdzewnej z recyklingu
Shaker do koktajli wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, dzięki czemu stanowi bardziej przyjazną dla środowiska alternatywę dla tradycyjnych shakerów do koktajli. Korzystanie z shakera do koktajli z recyklingu ze stali nierdzewnej pozwala cieszyć się ulubionymi koktajlami, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na środowisko. Wymiary shakera: 21,2 x 8,8 cm. Wymiary miarki barmańskiej: 3,5 x 4,1 x 7 cm. Nie nadaje się do zmywarki ani kuchenki mikrofalowej. Zapakowany w torebkę foliową z recyklingu, a następnie włożony do pudełka z papieru Kraft z recyklingu.
Tagi : koktajl, shaker, impreza, napoje, z recyklingu, przyjazny dla środowiska





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 113349 |
| Marki | Seasons |
| Opis produktu (długi) |
Shaker do koktajli wykonany ze stali nierdzewnej z recyklingu, dzięki czemu stanowi bardziej przyjazną dla środowiska alternatywę dla tradycyjnych shakerów do koktajli. Korzystanie z shakera do koktajli z recyklingu ze stali nierdzewnej pozwala cieszyć się ulubionymi koktajlami, jednocześnie wywierając pozytywny wpływ na środowisko. Wymiary shakera: 21,2 x 8,8 cm. Wymiary miarki barmańskiej: 3,5 x 4,1 x 7 cm. Nie nadaje się do zmywarki ani kuchenki mikrofalowej. Zapakowany w torebkę foliową z recyklingu, a następnie włożony do pudełka z papieru Kraft z recyklingu. |
| Materiał | Stal nierdzewna z recyklingu |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 238 g |
| Długość | 21 cm |
| Szerokość | 8,8 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 24 |
| Waga brutto | 8 |
| Masa netto | 7,6 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy, Digital paper sleeve |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Lodowy niebieski |
| Kod HS | 7323930090000000000000 |
