Korkociąg do wina Nebby
Dzięki temu eleganckiemu korkociągowi do wina możesz otworzyć każdą butelkę wina w zaledwie 3 sekundy szybkim ruchem góra-dół. Bardzo długi uchwyt ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania. W zestawie znajduje się wytrzymały obcinak do folii ze stopu cynku, służący do usuwania foliowych kapsli przed odkorkowaniem. Krótko mówiąc: doskonały prezent dla domowego szefa kuchni lub miłośnika wina! Wykonany z trwałej stali nierdzewnej i zapakowany w naturalne, trwałe bambusowe pudełko, które jest idealne na prezent. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju.




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 113250 |
| Marki | Seasons |
| Opis produktu (długi) |
Dzięki temu eleganckiemu korkociągowi do wina możesz otworzyć każdą butelkę wina w zaledwie 3 sekundy szybkim ruchem góra-dół. Bardzo długi uchwyt ze stali nierdzewnej zapewnia komfort użytkowania. W zestawie znajduje się wytrzymały obcinak do folii ze stopu cynku, służący do usuwania foliowych kapsli przed odkorkowaniem. Krótko mówiąc: doskonały prezent dla domowego szefa kuchni lub miłośnika wina! Wykonany z trwałej stali nierdzewnej i zapakowany w naturalne, trwałe bambusowe pudełko, które jest idealne na prezent. Użyty bambus jest pozyskiwany i produkowany zgodnie z normami zrównoważonego rozwoju. |
| Materiał | Drewno bambusowe, Stal nierdzewna, Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 1040 g |
| Długość | 23,5 cm |
| Wysokość | 6,8 cm |
| Szerokość | 18,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 10 |
| Waga brutto | 12 |
| Masa netto | 11,4 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Grawer laserowy, Doming |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Naturalny |
| Kod HS | 8205510000000000000000 |
