Trailhead plecak na 15-calowego laptopa o pojemności 14 l z recyklingu z certyfikatem GRS
Wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS i materiału hydrofobowego, a także podszewki pochodzącej z recyklingu z certyfikatem GRS, 14-litrowy plecak Trailhead oferuje wszechstronność na najwyższym poziomie, z odpinaną, zapinaną na zamek torbą na biodra, przymocowaną do przedniej części torby, aby zapewnić szybkie chwytanie i zabranie ze sobą. Ma również przednią kieszeń z panelem organizacyjnym do dodatkowego przechowywania, dwie siatkowe kieszenie na bidony oraz wyściełane i regulowane ramiączka zapewniające komfort noszenia. Plecak ma również modny wzór siatki, dzięki czemu wyróżnia się jeszcze bardziej.




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 120682 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS i materiału hydrofobowego, a także podszewki pochodzącej z recyklingu z certyfikatem GRS, 14-litrowy plecak Trailhead oferuje wszechstronność na najwyższym poziomie, z odpinaną, zapinaną na zamek torbą na biodra, przymocowaną do przedniej części torby, aby zapewnić szybkie chwytanie i zabranie ze sobą. Ma również przednią kieszeń z panelem organizacyjnym do dodatkowego przechowywania, dwie siatkowe kieszenie na bidony oraz wyściełane i regulowane ramiączka zapewniające komfort noszenia. Plecak ma również modny wzór siatki, dzięki czemu wyróżnia się jeszcze bardziej. |
| Materiał | Ripstop Poliester z recyklingu certyfikowany GRS, 600D Poliester z recyklingu certyfikowan |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 450 g |
| Długość | 27 cm |
| Wysokość | 44 cm |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 20 |
| Waga brutto | 10 |
| Masa netto | 9,5 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Transfer, Embroidery fixed, DTF Transfer |
| Opis metody druku | Transfer |
| Kategoria kod grupy | mc3 |
| Opis koloru | Czarny, Szary |
| Kod HS | 4202929190000000000000 |
