Kolorowy monitor aktywności Prixton AT803 z termometrem
Opaska sportowa z 1,69" ekranem full-touch 240 × 280 do śledzenia Twojej codziennej aktywności fizycznej – kroków, przebytego dystansu i spalonych kalorii. Ma różne tryby sportowe, m.in. chodzenie, bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górską, jogę, bieżnię, spinning, badmintona, koszykówkę, piłkę nożną i pływanie. Monitoruje też jakość snu i czas spędzony w bezruchu, a do tego ma pomiar tętna i ciśnienia krwi. Do 30 dni czasu czuwania. Wodoodporność i pyłoszczelność w standardzie IP67. Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie bezprzewodowe.





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 2PA027 |
| Marki | Prixton |
| Opis produktu (długi) |
Opaska sportowa z 1,69" ekranem full-touch 240 × 280 do śledzenia Twojej codziennej aktywności fizycznej – kroków, przebytego dystansu i spalonych kalorii. Ma różne tryby sportowe, m.in. chodzenie, bieganie, jazdę na rowerze, wspinaczkę górską, jogę, bieżnię, spinning, badmintona, koszykówkę, piłkę nożną i pływanie. Monitoruje też jakość snu i czas spędzony w bezruchu, a do tego ma pomiar tętna i ciśnienia krwi. Do 30 dni czasu czuwania. Wodoodporność i pyłoszczelność w standardzie IP67. Bluetooth 5.3 zapewnia stabilne połączenie bezprzewodowe. |
| Materiał | Tworzywo silikonowe |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 30 g |
| Długość | 25,5 cm |
| Wysokość | 7,5 cm |
| Szerokość | 4,1 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 50 |
| Waga brutto | 5 |
| Masa netto | 4,75 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Digital paper sleeve, Grawer laserowy |
| Opis metody druku | Digital paper sleeve |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 8517620000000000000000 |
| Typ baterii | Rechargable |
