SCX.design P36 podświetlany bezprzewodowy powerbank 5000 mAh
Przyjazny dla środowiska drewniany power bank o pojemności 5000 mAh z funkcją bezprzewodowego ładowania, który można ozdobić podświetlanym logo. Logo podświetla się przez 30 sekund po naładowaniu baterii i pozostaje podświetlone podczas ładowania. Dostarczany w pudełku upominkowym z papieru z recyklingu, z kablem 3 w 1 (iPhone/Android/USB typ C) wykonanym z tworzywa RPET (butelki z recyklingu). Podwójne wyjście USB 2 A. 5W. Antybakteryjne gumowe wykończenie. Patent EUROPE EUIPO.


| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 2PX059 |
| Marki | SCX.design |
| Opis produktu (długi) |
Przyjazny dla środowiska drewniany power bank o pojemności 5000 mAh z funkcją bezprzewodowego ładowania, który można ozdobić podświetlanym logo. Logo podświetla się przez 30 sekund po naładowaniu baterii i pozostaje podświetlone podczas ładowania. Dostarczany w pudełku upominkowym z papieru z recyklingu, z kablem 3 w 1 (iPhone/Android/USB typ C) wykonanym z tworzywa RPET (butelki z recyklingu). Podwójne wyjście USB 2 A. 5W. Antybakteryjne gumowe wykończenie. Patent EUROPE EUIPO. |
| Materiał | Drewno, Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 142 g |
| Długość | 12,5 cm |
| Wysokość | 1,3 cm |
| Szerokość | 6,9 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 25 |
| Waga brutto | 7 |
| Masa netto | 6,65 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Grawer laserowy |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Średnia czerwień, Drewniany |
| Kod HS | 8507600090000000000000 |
| Typ baterii | Built-in rechargeable batteries |