Juice bezprzewodowy powerbank 4000 mAh
Powerbank o pojemności 4000 mAh z aluminiową obudową. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 5 W, a także ma wyjście micro USB umożliwiające ładowanie za pomocą kabla. Dzięki litowo-polimerowej baterii o pojemności 4000 mAh może w pełni naładować smartfona. Wskaźnik zasilania, który pokazuje poziom energii przez cały czas. Wbudowany port micro USB: Wyjście 5 V / 2 A: 5V/2A. Bezprzewodowa moc wyjściowa: W zestawie wolny od PVC kabel ładujący z tworzywa TPE. Dostarczane w ozdobnym pudełku upominkowym.




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124172 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Powerbank o pojemności 4000 mAh z aluminiową obudową. Obsługuje bezprzewodowe ładowanie o mocy 5 W, a także ma wyjście micro USB umożliwiające ładowanie za pomocą kabla. Dzięki litowo-polimerowej baterii o pojemności 4000 mAh może w pełni naładować smartfona. Wskaźnik zasilania, który pokazuje poziom energii przez cały czas. Wbudowany port micro USB: Wyjście 5 V / 2 A: 5V/2A. Bezprzewodowa moc wyjściowa: W zestawie wolny od PVC kabel ładujący z tworzywa TPE. Dostarczane w ozdobnym pudełku upominkowym. |
| Materiał | Aluminium, Terpolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 1551 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 140 g |
| Długość | 12 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 6,8 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 50 |
| Waga brutto | 10 |
| Masa netto | 9,5 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Grawer laserowy |
| Opis metody druku | Grawer laserowy |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Srebrny |
| Kod HS | 8507600090000000000000 |
| Typ baterii | Built-in rechargeable batteries |
