ADAPT stacja zasilania PD o mocy 72 W z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu
Stacja zasilania ADAPT PD to ultraszybkie rozwiązanie zapewniające bardziej przyjazne dla środowiska i wydajne ładowanie. Stacja zasilania wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu łączy trwałość i funkcjonalność w jednym eleganckim projekcie. Dostarczana z kablami zasilającymi z UE i Wielkiej Brytanii zapewnia kompatybilność z różnymi gniazdami (AC 100-240 V 50/60 Hz). Stacja zasilania wyposażona w 3 porty USB-A i 1 port USB-C zapewnia doskonały sposób na szybkie jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Port USB-C obsługuje napięcia wyjściowe, w tym 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A i 20 V/3 A, o maksymalnej mocy 60 W. Porty USB-A zapewniają stałą moc wyjściową 5 V/2,4 A (maks. 12 W) każdy. Połączenie typu C i USB-A może zapewnić maksymalną moc 72 W. Dostarczane w wysokiej jakości pudełku z papieru Kraft z kolorową naklejką.
Tagi : moc, stacja, powerbank, power bank, ładowanie, ładować, z recyklingu, przyjazna dla środowiska





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124330 |
| Marki | Tekiō® |
| Opis produktu (długi) |
Stacja zasilania ADAPT PD to ultraszybkie rozwiązanie zapewniające bardziej przyjazne dla środowiska i wydajne ładowanie. Stacja zasilania wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu łączy trwałość i funkcjonalność w jednym eleganckim projekcie. Dostarczana z kablami zasilającymi z UE i Wielkiej Brytanii zapewnia kompatybilność z różnymi gniazdami (AC 100-240 V 50/60 Hz). Stacja zasilania wyposażona w 3 porty USB-A i 1 port USB-C zapewnia doskonały sposób na szybkie jednoczesne ładowanie kilku urządzeń. Port USB-C obsługuje napięcia wyjściowe, w tym 5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A i 20 V/3 A, o maksymalnej mocy 60 W. Porty USB-A zapewniają stałą moc wyjściową 5 V/2,4 A (maks. 12 W) każdy. Połączenie typu C i USB-A może zapewnić maksymalną moc 72 W. Dostarczane w wysokiej jakości pudełku z papieru Kraft z kolorową naklejką. |
| Materiał | Tworzywo pokonsumenckie z recyklingu (PCR) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 210 g |
| Długość | 9,1 cm |
| Wysokość | 2,7 cm |
| Szerokość | 7,2 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 20 |
| Waga brutto | 9 |
| Masa netto | 8,55 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Doming, Nadruk cyfrowy |
| Opis metody druku | Tampodruk |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 8504408390000000000000 |
