Podkładka na biurko Hybrid
(
12419183 )
Przyjemna w dotyku, duża podkładka na biurko z powierzchnią ze skóry PU zapewnia płynną obsługę myszy, co czyni ją idealnym akcesorium na biurko. Wymiary: 60 cm x 40 cm x 1,7 mm. Dostarczane w pudełku z papieru Kraft premium z kolorową naklejką.
Powrót





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 124191 |
| Marki | Tekiō® |
| Opis produktu (długi) |
Przyjemna w dotyku, duża podkładka na biurko z powierzchnią ze skóry PU zapewnia płynną obsługę myszy, co czyni ją idealnym akcesorium na biurko. Wymiary: 60 cm x 40 cm x 1,7 mm. Dostarczane w pudełku z papieru Kraft premium z kolorową naklejką. |
| Materiał | Skóra z poliuretanu termoplastycznego |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 339 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 260 g |
| Długość | 60 cm |
| Wysokość | 0,17 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 20 |
| Waga brutto | 7 |
| Masa netto | 6,65 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Sitodruk, Grawer laserowy, Hot stamping |
| Opis metody druku | Hot stamping |
| Kategoria kod grupy | mc7 |
| Opis koloru | Ciemny szary |
| Kod HS | 3926909790000000000000 |
