Eiger sportowe okulary przeciwsłoneczne ze szkłami spolaryzowanymi z futerałem z tworzywa PET pochodzącego z recyclingu
Spolaryzowane sportowe okulary przeciwsłoneczne wykonane z tworzywa sztucznego pochodzenia roślinnego. Wysokiej klasy wykończenie oprawki i zauszniki wykonane są z tworzywa Rilsan Clear G850 Rnew, polimerowej pochodnej oleju rycynowego. Materiał ten jest zrównoważoną alternatywą dla tradycyjnych tworzyw sztucznych, a także świetnie nadaje się do produkcji lekkich i elastycznych oprawek dla wygodnych okularów. Szkła są spolaryzowane, co eliminuje refleksy światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane z miękką torbą do przechowywania (18 x 9 cm) wykonaną z plastiku PET pochodzącego z recyklingu, która działa również jako ściereczka do czyszczenia, całość zapakowane w twardy futerał do przechowywania (18 x 8 x 6,5 cm), również wykonany z plastiku PET pochodzącego z recyklingu.





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 127027 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Spolaryzowane sportowe okulary przeciwsłoneczne wykonane z tworzywa sztucznego pochodzenia roślinnego. Wysokiej klasy wykończenie oprawki i zauszniki wykonane są z tworzywa Rilsan Clear G850 Rnew, polimerowej pochodnej oleju rycynowego. Materiał ten jest zrównoważoną alternatywą dla tradycyjnych tworzyw sztucznych, a także świetnie nadaje się do produkcji lekkich i elastycznych oprawek dla wygodnych okularów. Szkła są spolaryzowane, co eliminuje refleksy światła słonecznego, dzięki czemu idealnie nadają się do jazdy samochodem i wszelkich letnich i zimowych aktywności na świeżym powietrzu. Okulary te są zgodne z normą EN ISO 12312-1 i posiadają soczewki UV400 zaliczane do kategorii 3. Dostarczane z miękką torbą do przechowywania (18 x 9 cm) wykonaną z plastiku PET pochodzącego z recyklingu, która działa również jako ściereczka do czyszczenia, całość zapakowane w twardy futerał do przechowywania (18 x 8 x 6,5 cm), również wykonany z plastiku PET pochodzącego z recyklingu. |
| Materiał | Poliamid Rilsan® |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 70 g |
| Długość | 17 cm |
| Wysokość | 6,5 cm |
| Szerokość | 8 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 120 |
| Waga brutto | 12 |
| Masa netto | 11 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Tampodruk, Sitodruk |
| Opis metody druku | Tampodruk |
| Kategoria kod grupy | mc11 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 9004109100000000000000 |
