Turner saszetka
Turner saszetka zaprojektowana z bardzo trwałych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Zewnętrzna część wykonana jest z poliuretanu pochodzącego w 51% z recyklingu z certyfikatem GRS, a podszewka z RPET w 100% pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS. Saszetka doskonale sprawdza się jako dodatkowa kieszeń do przechowywania drobnych przedmiotów w środku. Można jej używać w połączeniu z innymi torbami w celu lepszej organizacji przedmiotów. Ta saszetka została stworzona z myślą o trwałości, a dzięki klasycznemu wzornictwu i wytrzymałym materiałom stanie się Twoim ulubionym wyborem.
Tagi : szaszetka, organizator, torba, akcesoria, przechowywanie, etui, grs, z recyklingu, przyjazna dla środowiska



| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 120709 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Turner saszetka zaprojektowana z bardzo trwałych i przyjaznych dla środowiska materiałów. Zewnętrzna część wykonana jest z poliuretanu pochodzącego w 51% z recyklingu z certyfikatem GRS, a podszewka z RPET w 100% pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS. Saszetka doskonale sprawdza się jako dodatkowa kieszeń do przechowywania drobnych przedmiotów w środku. Można jej używać w połączeniu z innymi torbami w celu lepszej organizacji przedmiotów. Ta saszetka została stworzona z myślą o trwałości, a dzięki klasycznemu wzornictwu i wytrzymałym materiałom stanie się Twoim ulubionym wyborem. |
| Materiał | PU Poliuretan (PU) z recyklingu, z certyfikatem GRS |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 58 g |
| Długość | 20 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 150 |
| Waga brutto | 13 |
| Masa netto | 12,35 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Embroidery fixed |
| Opis metody druku | Embroidery fixed |
| Kategoria kod grupy | mc11 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 4202921900000000000000 |
