Trailhead lekka nerka z materiałów pochodzących z recyklingu z certyfikatem GRS o pojemności 2,5 l
Wykonana z materiału z recyklingu z certyfikatem GRS i hydrofobowej tkaniny, a także podszewki z recyklingu z certyfikatem GRS, nerka Trailhead ma główną komorę zapinaną na zamek, regulowany pasek w talii i kieszeń zapinaną na zamek wewnątrz komory głównej, co zapewnia dodatkowe przechowywanie. Ma również modny wzór siatki, dodając szczyptę stylu.
Tagi : nerka, torba na talię, grs, ekologiczne




| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 120684 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Wykonana z materiału z recyklingu z certyfikatem GRS i hydrofobowej tkaniny, a także podszewki z recyklingu z certyfikatem GRS, nerka Trailhead ma główną komorę zapinaną na zamek, regulowany pasek w talii i kieszeń zapinaną na zamek wewnątrz komory głównej, co zapewnia dodatkowe przechowywanie. Ma również modny wzór siatki, dodając szczyptę stylu. |
| Materiał | Ripstop Poliester z recyklingu certyfikowany GRS, 600D Poliester z recyklingu certyfikowan |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 75 g |
| Długość | 24 cm |
| Wysokość | 14 cm |
| Szerokość | 8,5 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 120 |
| Waga brutto | 10 |
| Masa netto | 9 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Transfer, Embroidery fixed, DTF Transfer |
| Opis metody druku | Transfer |
| Kategoria kod grupy | mc11 |
| Opis koloru | Czarny, Szary |
| Kod HS | 4202929190000000000000 |
