Lumi ceramiczny kubek z bambusową pokrywką o pojemności 300 ml
Ceramiczny kubek z elegancką bambusową pokrywką. Dwuścienna konstrukcja ceramiczna zapobiega kondensacji na zewnątrz kubka. Odporna na rozlanie, zakręcana pokrywka wykonana jest z bambusa pozyskiwanego w sposób zrównoważony, ekologiczny i społecznie odpowiedzialny. Nie zawiera BPA, został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pojemność 300 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu.
Tagi : green concept, ekologiczny, ceramika, kubek, bambus, napoje, kawa, herbata





| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 100705 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Ceramiczny kubek z elegancką bambusową pokrywką. Dwuścienna konstrukcja ceramiczna zapobiega kondensacji na zewnątrz kubka. Odporna na rozlanie, zakręcana pokrywka wykonana jest z bambusa pozyskiwanego w sposób zrównoważony, ekologiczny i społecznie odpowiedzialny. Nie zawiera BPA, został przetestowany i zatwierdzony zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie żywności (LFGB). Sprawdzona i zatwierdzona pod kątem zawartości ftalanów zgodnie z przepisami REACH. Pojemność 300 ml. Zaleca się mycie ręczne. Zapakowany w kartonowe pudełko upominkowe wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu. |
| Materiał | Ceramika, Drewno bambusowe |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 507 g |
| Długość | 6,8 cm |
| Wysokość | 18,4 cm |
| Szerokość | 6,8 cm |
| Średnica | 6,8 |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 24 |
| Waga brutto | 16 |
| Masa netto | 15,2 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Grawer laserowy, Sitodruk na okrągło, Tampodruk |
| Opis metody druku | Tampodruk |
| Kategoria kod grupy | mc4 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 6912002510B56400000000 |
