Clary koc piknikowy z poliestru pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS
Wykonany w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS, Clary to przytulny i wodoodporny koc piknikowy. Składana konstrukcja z paskiem na ramię ułatwia przenoszenie, a miękkie wypełnienie zapewnia dodatkową warstwę zapewniającą komfort. Dostępny w wielu kolorach Clary to praktyczny i bardziej przyjazny dla środowiska wybór do aktywności na świeżym powietrzu. Wymiary koca: 123 x 144 cm.
Tagi : koc, koce, piknik, certyfikat grs, z recyklingu, przyjazny dla środowiska



| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 113321 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Wykonany w 100% z poliestru pochodzącego z recyklingu z certyfikatem GRS, Clary to przytulny i wodoodporny koc piknikowy. Składana konstrukcja z paskiem na ramię ułatwia przenoszenie, a miękkie wypełnienie zapewnia dodatkową warstwę zapewniającą komfort. Dostępny w wielu kolorach Clary to praktyczny i bardziej przyjazny dla środowiska wybór do aktywności na świeżym powietrzu. Wymiary koca: 123 x 144 cm. |
| Materiał | Poliester z recyklingu certyfikowany GRS |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 0 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 450 g |
| Długość | 144 cm |
| Szerokość | 123 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 20 |
| Waga brutto | 10 |
| Masa netto | 9,5 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Sitodruk, Transfer, DTF Transfer, Embroidery fixed |
| Opis metody druku | Transfer |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Czarny |
| Kod HS | 6301401000000000000000 |
