Łyżka, widelec i nóż Epsy 3 w 1
(
21081204 )
Połączony widelec i łyżka z krawędzią tnącą, która świetnie nadaje się do biwakowania, pikniku i innych aktywności na świeżym powietrzu. .
Tagi : widelec z łyżką, widelec, łyżka, łyżka z widelcem, turystyczne, piknik, na biwak, epsy, 8648, 8648a
Powrót



| Informacje ogólne | |
|---|---|
| Numer modelu | 210812 |
| Marki | Unbranded |
| Opis produktu (długi) |
Połączony widelec i łyżka z krawędzią tnącą, która świetnie nadaje się do biwakowania, pikniku i innych aktywności na świeżym powietrzu. . |
| Materiał | Polistyren wysokoudarowy (HIPS) |
| Ilość aktualnie dostępna w magazynie | 10000 |
| Wymiary | |
|---|---|
| Waga | 10 g |
| Długość | 17,2 cm |
| Wysokość | 1 cm |
| Szerokość | 3,7 cm |
| Pakowanie | |
|---|---|
| Ilość w kartonie | 500 |
| Waga brutto | 5 |
| Masa netto | 4,75 |
| Inne | |
|---|---|
| Kod metody druku | Nadruk cyfrowy |
| Opis metody druku | Nadruk cyfrowy |
| Kategoria kod grupy | mc9 |
| Opis koloru | Magenta |
| Kod HS | 3924100090000000000000 |
